چاپ و تبلیغات پلاک چهارده | چاپ مشهد

مجموعه بزرگ چاپ و تبلیغات پلاک چهارده  |  با ما در تماس باشید  4004 562  0935               

 

برچسب لیبل اموال

2019/07/31

کارمند نمونه اسفند ۱۳۹۷ و فروردین ۱۳۹۸

2019/05/21
چاپ فلت بد

چاپ فلت بد

چاپ فلت بد Flatbed Printing پیش درآمد: با عرض سلام و احترام خدمت تمامی مخاطبین ارجمند مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده، هدف از خلق این […]
2019/05/20
چاپ سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن

2019/03/03
کارمند نمونه بهمن ماه 1397

کارمند نمونه بهمن ماه ۱۳۹۷

2019/02/26
مراسم بزرگداشت روز زن

مراسم بزرگداشت روز زن

2019/01/30
کارمند نمونه دی ماه 1397

کارمند نمونه دی ماه ۱۳۹۷

2019/01/17
قطع های استاندارد کتاب

قطع های استاندارد چاپ کتاب

2018/12/28
تولید بج کارمند دانشگاه علوم پزشکی

تولید بج (نشان) سینه کارمند دانشگاه علوم پزشکی

2018/12/28
تولید بج (نشان) سینه هتل امیران

تولید بج (نشان) سینه هتل امیران

برچسب لیبل اموال :

برچسب یا لیبل چیست ؟

اصطلاحاً به “برچسب”، “لیبل” نیز گفته می شود. به طور معمول لیبل ها دارای اطلاعات یک محصول یا کالا هستند که بر روی آن محصول چسبانده می شود.

در مجموع انواع لیبل شامل: لیبل های کاغذی- لیبل بی رنگ و شفاف- لیبل حرارتی- لیبل اموال- لیبل متال- لیبل پشت متال- لیبل وید- لیبل سکوریتی- لیبل پی وی سی- لیبل تایوک- رول پارچه- تگ لیبل(لیبل امنیتی) و… می باشد.

لیبل کاغذی چیست ؟

این نوع لیبل ها تنوع بالایی از نظر نوع و مارک، نسبت به سایر لیبل ها دارند. لیبل های کاغذی در محل های خشک و پاکیزه مورد استفاده قرار میگیرد.

لیبل بی رنگ و شفاف چیست ؟

از راه های تشخیص این لیبل می‌توان به قابل رویت بودن طرح از هر دو طرف اشاره نمود. مصرف این لیبل برروی برخی از کارت های ضمانتی، شیشه های اتومبیل و برچسب های دارای کاربرد بر روی شیشه ها می باشد.

لیبل حرارتی چیست ؟

لیبل های حرارتی با حرارت مستقیم هد دستگاه، و بدون نیاز به «ریبون» انجام می گردد. عمدتاً در آزمایشگاه های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا به راحتی از جسم جدا می‌شود و عمر چاپ برروی این لیبل ها بسیار کوتاه است.

لیبل اموال چیست ؟

از ضخیم ترین کاغذ برای ساخت لیبل اموال استفاده می شود. مصرف این نوع لیبل در ادارات، شرکت ها و همانطور که از اسم آن پیداست بر روی اموال نصب می گردد. لازم به ذکر است که این نوع لیبل در سطوح روغنی و چرب و همین طور نور مستقیم خورشید مناسب نمی باشد.

لیبل متال چیست ؟

این نوع لیبل ها اغلب با «ریبون رزین» انجام می شود. از قدرت چسبندگی بالا و همین طور استقامت بالا در سرما و گرما از ( ۴۰- تا ۲۲۰+ ) برخوردار هستند. عمده استفاده این نوع لیبل در لوازم برقی و خودرو می باشد.

لیبل پشت متال چیست ؟

نسبت به سایر لیبل ها بالاترین قدرت چسبندگی را دارد و می‌توان گفت جدا کردن این نوع لیبل از روی جسم غیر ممکن می باشد؛ به همین دلیل اغلب در پارچه فروشی ها، تایر خودرو و…، به کار گرفته می شود.

لیبل وُید چیست ؟

از مقاومت بالا در کشیدگی و میزان گرما (تا۸۰ درجه) برخوردار می باشد. اغلب از دو نوع بدون اثر و اثرگذار استفاده می شود. با جداکردن مدل اثرگذار، بر روی سطح کلمه void نمایان می شود. به همین دلیل در زمینه گارانتی یا پلمپ درب یک مکان یا یک دستگاه، صنایع انفورماتیک و همچنین پلمپ پاکت نامه های محرمانه و حساس به کار گرفته می شوند.

لیبل سکوریتی (گچی) چیست ؟

این نوع لیبل بعد از تلاش برای کنده شدن مانند گچ خورد می شوند. کاربرد این نوع لیبل در موارد مرتبط با گارانتی و برچسب اموال می باشد.

لیبل پی وی سی چیست ؟

برای چاپ بر روی لیبل های pvc از ریبون های وکس رزین، رزین و سوپر رزین استفاده می گردد. لیبل های pvc در مکان هایی، با رطوبت و آب و باد از مقاومت بالایی برخوردار هستند و همین طور در مقابل کشیدگی مقاومت بسیار زیادی دارند.

لیبل تایوک چیست ؟

جنس اصلی آن الیاف فشرده شده پارچه می باشد که در عوامل مرتبط با خودرو و پوشاک استفاده می شود.

رول پارچه ای چیست ؟

معمولاً در صنایع پوشاک و محصولات مرتبط با پارچه استفاده گسترده تری دارد و در آن از چسب استفاده نشده است.

جهت ورود به بخش کلی خدمات چاپ افست کلیک کنید