پرچم و خدمات وابسته

چاپ پرچم رومیزی، تشریفات، اهتزاز، ملل، ساحلی، پرچم ایران، حمایل و …

پرچم و خدمات وابسته :

ناگفته هایی در رابطه با پرچم وجود دارد، و ما سعی بر این داریم که تا حدودی ناگفته ها را به عرض شما خوانندگان محترم برسانیم و به سوالات شما پاسخگو باشیم. تمامی کشورها به جهت منحصر به فرد کردن نماد خود و مردمانشان از ترکیب رنگ های مختلفی استفاده کرده اند. لازم به ذکر است که هویت هر کشور با پرچم آن مشخص می شود. اغلب نمادهای پرچم بر روی پارچه به چاپ می رسد تا به راحتی قابل جابجایی باشند و در هر مکان بتوانیم آن را به نمایش گذاشته یا به اهتزاز دربیاوریم. انواع پرچم شامل: پرچم رومیزی، پرچم تشریفات (ایستاده)، پرچم اهتزاز، پرچم ساحلی، پرچم دستی، پرچم های مذهبی، پرچم های تشویقی ورزشی، پرچم علائم هشدار دهنده و… می باشد.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات چاپ افست نیز دیدن فرمایید .

پرچم رومیزی :

میز شما بالاترین توجه را برای مخاطب شما دارد. به همین دلیل، “چاپ پرچم” روش عالی برای جلب نظرات سایرین به لگو (آرم) شما می باشد.
شما می توانید با هزینه بسیار پایین، طرح دلخواه خود را بر روی میزتان به نمایش بگذارید. ما به جهت کامل بودن خدمات و هم خوانی با سلیقه شما بزرگواران انواع پایه های سنگ نقره ای و طلایی، استیل تک، استیل دوتایی، استیل طلایی و نقره ای، خاتم، پلکسی، پنجه شیری و… را به صورت جزئی و کلّی ارائه می دهیم.

پرچم تشریفات :

معمولاً از این نوع پرچم در سمینارها، اتاق مدیران، سالن های کنفرانس، فروشگاه های بزرگ و… استفاده می‌شود. ابعاد پرچم تشریفات ۹۰*۱۵۰ و ۱۰۰*۱۷۰ می باشد که از جنس های لمینت، مخمل، ساتن معمولی، سوپرساتن و پارچه رومُبلی می‌باشند. جهت چاپ آرم (لوگو) طرح مورد نظر شما، می بایست از چاپ سیلک، دیجیتال و گلدوزی استفاده کرد.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات چاپ روی cd و dvd نیز دیدن فرمایید .

پرچم اهتزاز :

این نوع از پرچم اغلب در میادین و فضاهای باز به کار گرفته می شوند. پرچم های اهتزاز به صورت افقی و عمودی و در ابعادهای گوناگون قابل تولید و چاپ می باشد.
در پرچم های اهتزاز از جنس های ساتن و یا ژرسه استفاده می شود؛ زیرا دارای مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی هستند. لازم به ذکر است که از چاپ ‌هایی چون سیلک، دیجیتال و اسیدی استفاده می گردد.

پرچم ساحلی :

این نوع پرچم در فضاهای باز، نمایشگاه‌ها، فستیوال ها، ورزشگاه‌ها، جاده‌ها، پیست های اسکی، فروشگاه‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. پرچم های ساحلی به دو مدل بادبانی و قطره ای هستند که ارتفاع میله های آن حدوداً۳۴۰ سانتی متر و طول پایه ضربدری آن تقریباً ۳۸ سانتیمتر است.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات دیجیتالی نیز دیدن فرمایید .

پرچم دستی :

اغلب در راهپیمایی ها و مراسمات مختلف از قبیل سالگردها، استقبال مقامات کشوری، اماکن ورزشی و…، مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم های دستی در ابعاد ۳۰*۴۰ با جنس هایی چون کاغذی، ساتن و ژرسه تولید می گردد.

پرچم یاد بود :

این سبک از پرچم تشابه زیادی به پرچم های رومیزی دارد، به همین خاطر در تمامی ابعاد عرفی و رنگ های مختلف قابل اجرا می باشد.
لازم به ذکر است که این نوع پرچم را اغلب به عنوان هدیه ای تشریفاتی به کار می‌گیرند؛ به همین دلیل به جهت زیبایی بیشتر از سایز استاندارد آنها، که تقریباً ۲۰*۲۹ سانتی متر می باشد چاپ و دوخت انجام می گیرد.
استفاده این نوع پرچم در مکان‌هایی مثل مسابقات ورزشی، همایش‌ها، دیدارهای بین شرکتی، برای تبریک تأسیس شرکت ها و مؤسسات، هدیه تشریفاتی و… می باشد.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات بنر،فلکسی و … نیز دیدن فرمایید .

پرچم مدل L و T :

مدلی جذاب در گروه پرچم رومیزی به شمار می رود، که ابعاد آن ها ۱۲*۲۵ و ۱۰*۲۹ می باشد. شکل پایه های این دو نوع مانند دو حرف T و Lانگلیسی می باشد و به همین دلیل با این نام شناخته می شوند.
پرچم های مدل T و L معمولاً در کنفرانس ها، میز مدیران، نمایشگاه ها و… مورد استفاده قرار می گیرند.

پرچم هشدار یا خطر :

همان طور که از اسم پرچم پیداست اغلب در مسیر های پر خطر کوهنوردان، ریزش کوه، در مناطق ساخت و ساز، خیابان هایی که مهندسان و کارگران مشغول عملیات راهسازی هستند، تعیین محدوده کارخانجات و… به منظور هشدار یا اعلام خطر به کار گرفته می شود.
ابعاد این نوع پرچم با توجه به نیاز مخاطب و شرایط محل نصب تعیین می شود.

پرچم مذهبی :

این پرچم ها قابل استفاده در میادین، مراسمات مذهبی در حرم ها، مساجد، هیئت ها و… می باشند که برخی از ابعاد آنها ۷۵*۱۲۰ ، ۲۰۰*۱۰۰ ، ۴۰۰*۳۰۰ و… هستند که به دلخواه مشتری قابل تغییر می باشند.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات چاپ فلت بد نیز دیدن فرمایید .

پرچم تشویقی :

این نوع پرچم را عموماً به صورت دستی و متراژهای پایین یا بالا به کار می گیرند. پرچم های تشویقی دستی می تواند به صورت تک نفره، دو نفره، چند نفره یا گروهی (چند صد نفره) به نمایش گذاشته شود. معمولاً پرچم تشویقی را در سالن های ورزشی، استادیوم ها، هواداران تیم های مختلف و… مورد استفاده قرار می دهند. این سبک از پرچم ها به مدل و ابعاد دلخواه مخاطب به چاپ می رسد.

حمایل :

حمایل، پوششی از جنس مخمل و ژرسه می باشد که عموماً افراد انتظامات، نگهبان ها یا… در همایش، مراسمات رسمی و… با چاپ دلخواه مورد استفاده قرار می دهند.
همچنین افسران و نیروهای نظامی از حمایل در رژه های خود استفاده می کنند.
انواع حمایل های پرچم ایران، پرچم سایر کشورها و حمایل های اختصاصی با نام و لوگوی مجموعه سفارش دهنده، قابل تولید است. سایز حمایل معمولا ۱۷۰*۱۵ سانت می باشد.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات لباس کار نیز دیدن فرمایید .

پرچم های ریسه ای :

پرچم های ریسه ای به صورت بسته های ۱۰ متری، ۵۰ متری، ۱۰۰ متری و یا سایز دلخواه مشتری تولید می گردد. شکل برش به سلیقه مشتری است، که عموماً به صورت هلالی، مثلثی و مستطیلی هستند. این ابعاد مورد نظر به وسیله لیزر برش می خورند و در مرحله چاپ سیلک قرار می گیرند.
پرچم ریسه با جنس های کاغذی و پارچه (ساتن) تولید می شود.
این نوع از پرچم توسط نوارهای با جنس الیاف پلی پروپیلن دوخت می‌شوند تا در مقابل عوامل جوی و وزش باد مقاومت کافی داشته باشند.
اغلب در مراسم های خاص، خیابان‌ها، میادین، اماکن عمومی، در مناسبت‌هایی مثل: (دهه فجر، جشن های ملی، اماکن ورزشی و…) به کار گرفته می‌شوند.

انواع پایه های پرچم رومیزی :

پایه سنگ نقره ای: به جهت استفاده و نصب پرچم های رومیزی بر روی میز مدیران، کارکنان و… می باشد. میله این نوع پایه به رنگ نقره ای است.
پایه سنگ طلایی: به جهت استفاده و نصب پرچم های رومیزی بر روی میز مدیران، کارکنان و… می باشد. میله این نوع پایه به رنگ طلایی است.

یایه استیل با میله تک (نقره ای): به جهت نصب و استفاده کلیه پرچم های رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد.
پایه استیل دو میله (نقره ای): نصب دو پرچم بر روی یک پایه می باشد که به جهت استفاده بر روی میز مدیران و کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال یکی از پایه ها معمولاً پرچم ایران و پایه دیگر لوگوی شرکت قرار می گیرد.
پایه استیل T: وسیله ای برای نصب همزمان دو پرچم لیزری بر روی یک پایه می باشند.
پایه استیل L: وسیه ای برای نصب یک عدد پرچم برش لیزری که روی میز یا … قرار می گیرد.
پایه خاتم: به جهت نصب پرچم های رومیزی، و استفاده آن بر روی میز مدیران، کارکنان و… می باشد. این نوع پایه به شکل زیبایی خاتم کاری شده است.
پایه پلکسی: به جهت نصب پرچم های رومیزی، و استفاده آن بر روی میز مدیران، کارکنان و… می باشد. این نوع پایه پرچم از جنس پلکسی بوده و می تواند شکل دلخواه مشتری را داشته باشد و همپنین در رنگ های مختلف تولید شود.
پایه پنجه شیری: این پایه نمونه ی کوچک شده ی پایه پنجه شیری پرچم تشریفات است. همان طور که از اسم آن پیداست، “ظاهر پایه” مانند “پنجه ی شیر” می باشد و برای نمایش پرچم های رومیزی، و استفاده آن بر روی میز مدیران، کارکنان و… مورد بهره برداری قرار می گیرد.
انواع پایه های پرچم تشریفات (ایستاده):
پایه پنجه شیری تشریفات: همان طور که از اسم آن پیداست، “ظاهر پایه” مانند “پنجه ی شیر” می باشد و در رنگ های طلایی و نقره ای آبکاری می شود؛ که اغلب در اتاق مدیران، کارکنان و…، با تغییر و تنظیم ارتفاع میله با سطح زمین به کار گرفته می شود.
پایه خورشیدی تشریفات: در رنگ های طلایی و نقره ای آبکاری می شود؛ که اغلب در اتاق مدیران، کارکنان و…، با تغییر و تنظیم ارتفاع میله با سطح زمین به کار گرفته می شود.
انواع پایه های پرچم ساحلی:
پایه های ساحلی به دو مدل ثابت و گردان هستند، که قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را دارند و ارتفاع میله پرچم ۳۴۰ سانتی متر، و طول پایه ضربدری ۳۸ سانتی متر می باشد.
پایه نگهدارنده:
وسیله ای به جهت زیبایی و خوانایی لوگوی پرچم های تشریفات (ایستاده) است، که جنس آن از چوب و با ابعاد تقریبی ۴۵*۵ سانتی متر است.
پایه خودرویی:
وسیله ای است که برای علامت گذاری(نشانه گذاری) و بهتر دیده شدن وسیله نقیله به آن نیاز داریم. جنس پایه پرچم خودرویی کائوچو بوده که قابلیت تنظیم زاویه دارند و به علت فنری بودن آن، در مقابل ضربات مقاومت نشان می دهند.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات تیشرت و البسه مذهبی نیز دیدن فرمایید .

پرچم کشورها (ملل) :

پرچم های ملل، شکل گرفته از ترکیب رنگ ها و نماد های خاص است که هر کشور به جهت منحصر بفرد کردن نماد خود و مردمانش تعیین می کند.

انواع پارچه ها: انواع پارچه های پرچم عموماً از جنس هایی چون: پارچه رو مبلی، مخمل، ساتن معمولی، سوپرساتن، ژرسه و… می باشند.