چاپ و تبلیغات پلاک چهارده | چاپ مشهد

مجموعه بزرگ چاپ و تبلیغات پلاک چهارده  |  با ما در تماس باشید  4004 562  0935               

چاپ افست

چاپ کارت ویزیت ، تراکت تبلیغاتی ، پوستر بروشور ، ست اداری ،فاکتور قبض ، برچسب لیبل اموال

خدمات چاپ افست :

کارت ویزیت چیست ؟

یکی از اصلی‌ترین موارد چاپ، چاپ “کارت ویزیت” است. شما با چاپ کارت ویزیت می توانید همیشه و در هر لحظه به همراه مشتریان خودتان باشید. دقت کنید که کارت ویزیت، وسیله ی ارتباطی شما با مشتریانتان می باشد و لازم است بدانید برخورد اول همیشه اثر گذار خواهد بود لذا کارت ویزیت انجام این کار را به عهده خواهد گرفت.

انواع کارت ویزیت شامل: کارت ویزیت ساده، لمینت، طرح لمینت، کلاسیک، شیشه ای، مخمل، آلومینیومی، کتان، pvc و…، می باشد. انتخاب کارت ویزیت با مدلی مناسب، شما را به نتیجه ای مطلوب می رساند.

مشتری شما باید بداند:

– شما چه کسی هستید؟

– زمینه کاری شما چیست؟

– مکان کاری شما کجا قرار دارد؟

– چطور با شما ارتباط بگیرد؟ و…

شما حتی با چاپ معمولی ترین کارت ویزیت به تمام سوال های مشتریانتان که در اینجا مطرح شد، پاسخ خواهید داد.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات چاپ افست نیز دیدن فرمایید .

 

تراکت چیست ؟

“تراکت” تبلیغاتی جدید نیست! اغلب از کاربرد و بازدهی آن مطلع هستند؛ شما با دست به دست کردن تراکت می توانید توجه مردم را به خدمات یا محصولی جلب کنید.

تراکت در زمینه های آموزشی، خدماتی، درمانی، مشاغل و…، در اندازه های مختلف با جنس های تحریر و گلاسه در گرماژهای ۶۰، ۷۰، ۸۰، ۱۱۵ و…، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پوستر چیست ؟

معمولاً از “پوستر” برای بیان رویدادها و یا موضوعات مختلف استفاده می شود. پوستر با هدف نمایش، به صورت عمودی یا افقی، و به منظور انتقال اطلاعات در زمان کوتاه، طراحی می گردد.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات چاپ روی cd و dvd نیز دیدن فرمایید .

 

بروشور چیست ؟

چاپ “بروشور” به منظور اطلاع دادن یا در واقع اطلاعیه ای مربوط به محصول یا خدماتی می باشد، که می توانید یک یا چند محصول را تبلیغ کنید. عمدتاً فروشگاه هاو شرکت ها، نمایشگاه ها را مکانی برای استفاده ی بروشو قرار می دهند. شما با هزینه پایین می توانید بالاترین سودآوری را به همراه جلب اعتماد مخاطبانتان داشته باشید.

 

ست اداری چیست ؟

“ست اداری” به مجموعه ای از اوراق که شامل: سربرگ، کارت ویزیت، پاکت اداری، یادداشت، فولدر، لیبل CD ، DVD، خودکار تبلیغاتی و… می باشد؛ گفته می شود.

ست اداری به دلیل زیباسازی و جلوگیری از کپی اوراق، و همین طور حفظ هویت شرکت و اعتبار بخشیدن از نگاه مراکز و مشتریان بزرگ به کار گرفته می شود.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات دیجیتالی نیز دیدن فرمایید .

 

فاکتور چیست ؟

“فاکتور” یک برگ سند می باشد که به منظور درج کالا یا خدمات خریداری شده، به کار گرفته می گردد و یک نسخه از آن به خریدار تحویل داده می شود؛ با این معنی که فروشنده مبلغی از خریدار دریافت نموده است.

 

قبض چیست ؟

تمامی فروشندگانی که شما از آنها محصولی یا خدمتی را خریداری می کنید؛ و یا به جهت آن خرید، بیعانه ای پرداخت می کنید، موظف به این هستند به شما رسید دو قبضه تحویل دهند؛ که یک قسمت از آن نزد فروشنده و قسمتی دیگر به خریدار ارائه می گردد. این قبض ها دارای “شماره مشترک” می باشند و فروشنده و خریدار را متعهد به آن خرید، یا آن امانت می کند. قبض ها در هر اندازه ی معقول و هر طرحی قابل اجرا می باشد.

پیشنهاد سایت مجموعه چاپ و تبلیغات پلاک چهارده : لطفا از برگه خدمات بنر،فلکسی و … نیز دیدن فرمایید .

 

برچسب یا لیبل چیست ؟

اصطلاحاً به “برچسب”، “لیبل” نیز گفته می شود. به طور معمول لیبل ها دارای اطلاعات یک محصول یا کالا هستند که بر روی آن محصول چسبانده می شود.

در مجموع انواع لیبل شامل: لیبل های کاغذی- لیبل بی رنگ و شفاف- لیبل حرارتی- لیبل اموال- لیبل متال- لیبل پشت متال- لیبل وید- لیبل سکوریتی- لیبل پی وی سی- لیبل تایوک- رول پارچه- تگ لیبل(لیبل امنیتی) و… می باشد.

لیبل کاغذی چیست ؟

این نوع لیبل ها تنوع بالایی از نظر نوع و مارک، نسبت به سایر لیبل ها دارند. لیبل های کاغذی در محل های خشک و پاکیزه مورد استفاده قرار میگیرد.

لیبل بی رنگ و شفاف چیست ؟

از راه های تشخیص این لیبل می‌توان به قابل رویت بودن طرح از هر دو طرف اشاره نمود. مصرف این لیبل برروی برخی از کارت های ضمانتی، شیشه های اتومبیل و برچسب های دارای کاربرد بر روی شیشه ها می باشد.

لیبل حرارتی چیست ؟

لیبل های حرارتی با حرارت مستقیم هد دستگاه، و بدون نیاز به «ریبون» انجام می گردد. عمدتاً در آزمایشگاه های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند زیرا به راحتی از جسم جدا می‌شود و عمر چاپ برروی این لیبل ها بسیار کوتاه است.

لیبل اموال چیست ؟

از ضخیم ترین کاغذ برای ساخت لیبل اموال استفاده می شود. مصرف این نوع لیبل در ادارات، شرکت ها و همانطور که از اسم آن پیداست بر روی اموال نصب می گردد. لازم به ذکر است که این نوع لیبل در سطوح روغنی و چرب و همین طور نور مستقیم خورشید مناسب نمی باشد.

لیبل متال چیست ؟

این نوع لیبل ها اغلب با «ریبون رزین» انجام می شود. از قدرت چسبندگی بالا و همین طور استقامت بالا در سرما و گرما از ( ۴۰- تا ۲۲۰+ ) برخوردار هستند. عمده استفاده این نوع لیبل در لوازم برقی و خودرو می باشد.

لیبل پشت متال چیست ؟

نسبت به سایر لیبل ها بالاترین قدرت چسبندگی را دارد و می‌توان گفت جدا کردن این نوع لیبل از روی جسم غیر ممکن می باشد؛ به همین دلیل اغلب در پارچه فروشی ها، تایر خودرو و…، به کار گرفته می شود.

لیبل وُید چیست ؟

از مقاومت بالا در کشیدگی و میزان گرما (تا۸۰ درجه) برخوردار می باشد. اغلب از دو نوع بدون اثر و اثرگذار استفاده می شود. با جداکردن مدل اثرگذار، بر روی سطح کلمه void نمایان می شود. به همین دلیل در زمینه گارانتی یا پلمپ درب یک مکان یا یک دستگاه، صنایع انفورماتیک و همچنین پلمپ پاکت نامه های محرمانه و حساس به کار گرفته می شوند.

لیبل سکوریتی (گچی) چیست ؟

این نوع لیبل بعد از تلاش برای کنده شدن مانند گچ خورد می شوند. کاربرد این نوع لیبل در موارد مرتبط با گارانتی و برچسب اموال می باشد.

لیبل پی وی سی چیست ؟

برای چاپ بر روی لیبل های pvc از ریبون های وکس رزین، رزین و سوپر رزین استفاده می گردد. لیبل های pvc در مکان هایی، با رطوبت و آب و باد از مقاومت بالایی برخوردار هستند و همین طور در مقابل کشیدگی مقاومت بسیار زیادی دارند.

لیبل تایوک چیست ؟

جنس اصلی آن الیاف فشرده شده پارچه می باشد که در عوامل مرتبط با خودرو و پوشاک استفاده می شود.

رول پارچه ای چیست ؟

معمولاً در صنایع پوشاک و محصولات مرتبط با پارچه استفاده گسترده تری دارد و در آن از چسب استفاده نشده است.